OVO NIKADA PRE NIJE URADIO: Mitrović postigao gol koji će se pamtiti! (VIDEO)
Aleksandar Mitrović, Foto: Andrew Fosker / Shutterstock Editorial / Profimedia

NEZAUSTAVLJIV

Fudbaleri Fulama i Kristal Palasa igraju meč 37. kola Premijer lige.

Posle prvih 45 minuta rezultat je 1:1, a izjednačujući gol za domaćina postigao je srpski napadač Aleksandar Mitrović.

Bio je ovo njegov drugi meč nakon povratka posle suspenzije i drugi gol.

Nakon što je pogodio mrežu Sautemptona, sada je u poslednjim trenucima prvog dela igre sa bele tačke savladao i golmana Kristal Palasa.

Mitrović je preciznim i snažnim udarcem izveo najstrožu kaznu i penal pretvorio u 13. gol ove sezone u najjačem rangu engleskog fudbala

Ono što je zanimljivo jeste da je Mitrović ovaj gol postigao sa dresom bez broja, zbog toga što je ranije tokom meča morao da promeni dres koji je bio natopljen krvlju posle jednog oštrog duela.

Nema šta, pamtiće se dugo ovaj trenutak.