VANJA 'ZAKLJUČAO' MREŽU I SA ILIĆEM RASTUŽIO LAZOVIĆA: Torino u 'gornjem domu', Verona STREPI za opstanak!
Nikola Vlašić i Darko Lazović u duelu, Foto: Paola Garbuio/LaPresse / Shutterstock Editorial / Profimedia

serija a, 35. kolo

Strelac jedinog gola vbio je Nikola Vlašić

Fudbaleri Torina pobedili su danas na gostovanju Veronu sa 1:0, u utakmici 35. kola italijanske Serije A.

Pobednički gol za Torino postigao je hrvatski fudbaler Nikola Vlašić u 29. minutu.

Za "Bikove" su ceo meč igrali srpski golman Vanja Milinković-Savić i vezni fudbaler Ivan Ilić (dobio žuti karton), dok je Darko Lazović odigrao svih 90 minuta za domaćina.

Tri kola pre kraja Torino zauzima osmo mesto na tabeli Serije A sa 49 bodova, dok je Verona 17. sa 30 bodova, odnosno ima isti broj bodova kao i 18. Specija, koja se nalazi u zoni ispadanja.

U narednom kolu Torino dočekuje Fjorentinu, a Verona gostuje Atalanti.