ČUKARIČKI DEMOLIRAO NOVI PAZAR! "Brđani" ne posustaju u borbi za Ligu šampiona - Partizan sve dalje od 2. mesta
Fudbaleri Čukaričkog, Foto: Starsport©

UBEDLJIVA PARTIJA!

Partizan i TSC prate situaciju

Objavljeno: 19:09h

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu ekipu Novog Pazara sa ubedljivih 4:0, u utakmici 35. kola Superlige Srbije.

Tim sa Banovog brda je upisao 22. pobedu od početka šampionata i trenutno je drugi na tabeli sa 71 bodom, odnosno ima tri više od TSC-a, a sedam od Partizana koji tek treba da odigraju svoje mečeve 35. kola.

Na drugoj strani, Novi Pazar je šesti tim lige sa 50 osvojenih bodova.

Čukarički - Novi Pazar
Čukarički - Novi Pazarfoto: Starsport©

Ovaj meč je praktično rešen posle samo deset minuta igre pošto je fudbaler Novog Pazara Milan Joksimović skrivio penal i zaradio direktan crveni karton. Siguran realizator najstrože kazne je potom bio Marko Docić u 12. minutu.

Domaći tim je prednost duplirao u 50. minutu autogolom Slobodana Rubežića, a pobedu Čukaričkog su potvrdili Almir Aganspahić u 75. i Luka Stojanović u 81. minutu.

Fudbaleri Čukaričkog će u narednom, pretposlednjem kolu gostovati Voždovcu, dok će Novi Pazar dočekati TSC.