UNIŠTIO ZEMLJAKA NA GOLU: Bombetina Kevina de Brujnea! (VIDEO)
Kevin de Brujne, Foto: Bagu Blanco/Pressinphoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

MAJSTOR

Fudbaleri Real Madrida ispustili su prednost koju su stekli u prvom poluvremenu protiv Mančester sitija.

Madriđani su poveli golom Vinisijusa Žuniora u 36. minutu, a Brazilcu je u drugom poluvremenu sjajno uzvratio Kevin de Brujne.

Belgijanac je raspalio po lopti posle dodavanja Ilkaja Gundogana i bukvalno pocepao mrežu Tiba Kurtoe.

De Brujne je tako gostima iz Mančestera doneo izjednačenje, pa je trenutni rezultat na Santijago Bernabeu 1:1.