SRPSKA KOLONIJA NEMOĆNA: Napoli potvrdio titulu!
Nikola Milenković i Viktor Osimen u duelu, Foto: www.imagephotoagency.it / imago sportfotodienst / Profimedia

PROSLAVA

Objavljeno: 20:20h

Fudbaleri Napolija pobedili su Fiorentinu rezultatom 1:0 u okviru 34. kola Serije A.

Izabranici Lućana Spaletija su još u prošlom kolu obezbedili šampionsku titulu, a sada su imali priliku da je proslave novim trijumfom pred svojim navijačima.

Posle prvih 45 minuta golova nije bilo, a pobedonosni pogodak videli smo u drugom poluvremenu.

Navijači Napolija
Navijači Napolijafoto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

Strelac je bio najbolji strelac Napolitanaca Viktor Osimen u 74. minutu sa bele tačke.

Nigerijac je istu priliku imao i u 48. minutu, ali je tada bio neprecizan.

Za goste iz Firence ceo meč su odigrali srpski internacionalci Aleksa Terzić, Luka Jović i Nikola Milenković.