SERIJA LOŠIH REZULTATA UNION BERLINA: Lajpcig drugi put u pet dana slavio u Frajburgu! (FOTO)
Detalj sa utakmice Frajburg - Lajpcig, Foto: Jan Huebner/SchultheiĂź / imago sportfotodienst / Profimedia

BUNDESLIGA, 31. KOLO

Hofenhajm je na svom terenu pobedio Ajntraht

Objavljeno: 21:42h

Fudbaleri Lajpciga pobedili su u gostima Frajburg sa 1:0, u meču 31. kola nemačke Bundeslige.

Strelac odlučujućeg gola bio je Kevin Kampl u 73. minutu.

U narednom kolu, Lajpcig će dočekati Verder, dok će Frajburg gostovati Union Berlinu.

U istom terminu, Augzburg je na svom terenu pobedio Union Berlin sa 1:0, golom Diona Drene Belja u 53. minutu.

Pobedu na svom terenu zabeležila je i Borusija Menhengladbah, savladavši Bohum sa 2:0. Strelci za Borusiju bili su Jonas Hofman u 35. i Lars Štindl u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

U ostalim mečevima, Hofenhajm je kao domaćin pobedio Ajntraht sa 3:1, dok je Herta na svom terenu pobedila Štutgart sa 2:1.