EVROPSKI FUDBAL U TOPOLI: Fantastično poluvreme TSC-a i Partizana! (VIDEO)
Rikardo Gomeš, Foto: Starsport

DOBAR MEČ

Sjajnih prvih 45 minuta na derbi meču u Bačkoj Topoli

Fudbaleri TSC-a i Partizana odigrali su fantastično prvo poluvreme u meču 3. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Videli smo sve, visok tempo, golove, šanse i dobar fudbal.

Parni valjak je dosta bolje krenuo meč i odavno nije izgledao bolje na terenu, pa je poveo već u 12. minutu posle pogotka Rikarda Gomeša na asistenciju probuđenog Nikole Jovića.

Nastavio je Partizan sa žestokim atacima, imao je nekoliko opasnih napada, u šansi se našao i Jović, ali gola broj dva nije bilo.

I onda, pravo niotkuda TSC poravnava na 1:1. Siniša Saničanin je napravio novi kiks i zaradio žuti karton. Luka Ilić je izveo slobodan udarac i pogodio stativu, a na loptu je naleteo Saša Jovanović i izjednačio na 1:1.

Do kraja prvog dela igre videli smo još nekoliko sjajnih šansi, Rikardo je pogodio prečku, a TSC je propustio zicer. Crno-belima je i poništen gol Gomeša zbog ofsajda u 45. minutu.

Nadamo se da ćemo i u nastavku gledati dobar fudbal, pa neka pobedi bolji.