Neočekivani heroj rešio duel Čelsija i Mančestera! (VIDEO)

fa kup, 1/4 finale

Od Francuza nismo navikli na pogotke, ali je pokazao da zna i to da radi
Objavljeno: 23:20h

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u polufinale FA Kupa, pošto su u Londonu pobedili Mančester junajted sa 1:0.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Pobednički gol postigao je N'Golo Kante u 51. minutu, kada je posle dodavanja Vilijana šutirao sa oko 20 metara po sredini, a lopta je odskočila i završila u mreži Davida De Hee.

Junajted je od 35. minuta igrao s desetoricom igrača, pošto je Ander Erera dobio drugi žuti karton. Mančester je doputovao oslabljen u London, pošto zbog suspenzije nije igrao najbolji strelac ekipe Zlatan Ibrahimović.

Čelsi je u finišu meča opsedao gol Junajteda, ali nije uspeo da postigne gol. Gosti su najbolju šansu imali posle oko sat vremena igre, kada je Markus Rašford šutirao, ali mu je Tibo Kurtoa odlično odbranio. Čelsi je trenutno i prvi na tabeli Premijer lige, sa 10 bodova prednosti u odnosu na Totenhem.

BONUS VIDEO: Zastava Partizana okrenuta naopako na 153. Večitom derbiju!