ČUDO U ŽENEVI! Omladinci Hajduka pobedili Milan za finale Lige šampiona (FOTO)
Omladinci Hajduka iz Splita, Foto: Patrick Ahlborn / imago sportfotodienst / Profimedia

slavlje splićana!

Za titulu prvaka Evrope u ponedeljak od 18 časova protiv AZ Alkmara koji je u ranijoj fazi takmičenja izbacio i Crvenu zvezdu

Istorijski dan za fudbalere Hajduka iz Splita u omladinskoj Ligi šampiona! Bili su u Ženevi pobedili Milan sa 3:1 i plasirale se u finale!

Klub sa Poljuda za titulu prvaka Evrope igraće protiv AZ Alkmara koji je u ranoj fazi ovog takmičenja izbacio Crvenu zvezdu na penale.

Predstavnik Holandije ponovo je bio srećan sa bele tačke i tako savladao portugalski Sporting iz Lisabona.

Hajduk je imao podršku 5.000 navijača, a pre Milana izbacili su Šahtjor iz Donjecka, Mančester siti i Borusiju Dortmund.

Splićani su poveli golom Jerea Vrcića u 51. minutu, a u 69. su povećali prednost preko Rokasa Pukstaša.

Na 3:0 povisio je Šim Hrgović u 76. minutu, a konačan rezultat postavio je Kevin Zeroli u 83. minutu.

Finalna utakmica igra se u ponedeljak od 18 časova.

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!