Everton ne želi da ispusti Evropu! Bornmut promašio dva penala! (VIDEO)

Premijer liga, 28. kolo!

Markecov Hal je i dalje u zoni ispadanja, ali sa 24 boda zaostaje samo jedan za Kristal Palasom, koji je na 17. mestu

Fudbaleri Evertona ostvarili su veoma važan trijumf u borbi za plasman u evropska takmičenja, pošto su danas pobedili Vest Bromvič sa 3:0. Everton je sedmi posle 28 utakmica u Premijer ligi ima 47 bodova, tri manje, ali i dve utakmice manje od petoplasiranog Arsenala. VBA je osmi sa 40.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Strelci su bili Kevin Miralas u 39, Morgan Šnajderlin u 45. i Romelu Lukaku u 82. minutu.

Važnu pobedu je ostvario i Hal, ali u borbi za opstanak. Taj klub je sa 2:1 savladao Svonsi na svom terenu.

Golove je dao Omar Baje Niase u 69. i 78. minutu. Srpski fudbaler Lazar Marković igrao je do 75. za Hal. Strelac za Svonsi u 92. bio je Alfi Moson.

Hal je i dalje u zoni ispadanja, ali sa 24 boda zaostaje samo jedan za Kristal Palasom, koji je na 17. mestu.

Bornmut je u veoma utakmici pobedio prvi put ove godine. Savladan je Vest Hem sa 3:2. Bornmut je tri puta vodio, a promašio je i dva penala. Sva tri gola dao je Džošua King, u 31, 48. i 90. minutu. Pogotke za Vest Hem postigli su Majkl Antonio u 10. i Andre Ajev u 83.