Mančester Siti rutinski do polufinala! Arsenal dao pet komada, ali petoligašu! (VIDEO)

FA kup 1/4 finale

"Građani" su lako preskočili MIdlzbro u gostima
Objavljeno: 21:33h

Mančester Siti je prvi tim koji je obezbedio mesto na "Vembliju" u polufinalu FA kupa! "Građani" su u četvrtfinalu izbacili Midlzbro 2:0, a drugi je Arsenal, koji je sa 5:0 slavio nad Linkolnom, ekipom iz petog ranga fudbala u engleskoj.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Nisu imali previše muka izabranici Pepa Gvaridole da trijumfuju na "Riversajdu" i rutinski su obavili svoj posao.

Prvi pogodak je pao već u trećem minutu, kada je Jaja Ture sjajnim dubinskim pasom pronašao Zabaletu koji je ubacio loptu pred gol domaćina i posle malog karambola u mrežu je loptu ubacio David Silva.

Pobednika je prelomio Serhio Aguero u 67.minutu kada je na niski centaršut Sanea podmetnuo nogu i matirao golmana Midlzbroa.

Što se tiče pobede Arsenala, Venger je na teren izveo jedan od najjačih sastava koji poseduje i uspeo da postigne pet golova, isto koliko je njemu dao Bajern (primera radi).

Strelci su bili Volkot, Žiru, Sančez i Remzi, dok je jedan pogodak bio autogol.