U Barseloni se normalne tekme ne igraju! Espanjol i Las Palmas priredili ozbiljan triler! (VIDEO)

Primera, 27. kolo!

Espanjol u narednom kolu gostuje Eibaru, dok Las Palmas dočekuje Viljareal

Fudbaleri Espanjola pobedili su večeras na svom terenu Las Palmas sa 4:3, u prvoj utakmici 27. kola španske Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Espanjol je prekinuo niz od dva meča bez pobede i deveti je na tabeli sa 39 bodova. Las Palmas je na 12. poziciji sa sedam bodova manje.

Domaća ekipa je povela već u prvom minutu meča golom Davida Lopeza, da bi na 1:1 izjednačio Maurisio Lemos u 31. minutu. Espanjol je na odmor ipak otišao s prednošću pošto je u prvom minutu sudijske nadoknade gol Las Palmasa pogodio Gererd Moreno.

Lemos je u 49. minutu ponovo izjednačio, ali su pobedu Espanjolu doneli Pablo Pjati golom iz penala i Hose Manuel Hurado.

Konačan rezultat postavio je Mateo Garsija u 84. minutu.

Espanjol u narednom kolu gostuje Eibaru, dok Las Palmas dočekuje Viljareal.

BONUS VIDEO: Pad Mihaila Dudaša na trci na 800 metara na Prvenstvu u Areni!