Leverkuzen igra kao da konzumira svoje lekove! (VIDEO)

Bundesliga, 24. kolo!

Farmaceuti nikoga ne mogu da pobede...

Na premijeri 24. kola nemačke Bundeslige, Bajer Leverkuzen i Verder iz Bremena su podelili bodove. Rezultat je bio 1:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Poveli su domaći u sedmom minutu preko Kevina Folanda. Prečku je najpre zatresao Julijan Brant, da bi na odbitak naleteo bivši napadač Hofenhajma, koji je glavom šalje u mrežu.

Gosti su do izjednačenja došli u 79. minutu preko iskusnog Klaudija Pizara. Bauer je šutirao sa ivice kaznenog prostora, iskosa, pogodio je bivšeg napadača Bajerna u nogu, te je lopta prevarila Lena i odsela u mreži.

Posle ovog rezultata Bajer ostaje na 10. mestu Bundeslige sa 31 osvojenim bodom, dok je Bremen 14. sa pet bodova manje.