NASTAVLJA SE PAKAO ZA DEJANA STANKOVIĆA: Pao negativan rekord! (FOTO)
Dejan Stanković, Foto: Domenico Cippitelli/LiveMedia / Shutterstock Editorial / Profimedia

NEVEROVATNO!

Sampdorija zakucana na dno tabele

Objavljeno: 14:56h

Srpski trener Dejan Stanković i njegova Sampdorija tonu sve dublje, iako to na tabeli nije ni moguće!

U gostima kod Lećea si izbori remi 1:1, u okviru 30. kola Serije A, uz jedan negativan rekord.

Za prvih 45 minuta utakmice 30. kola Serije A domaćin je uputio čak 21 šut ka golu tima sa Sardinije.

To će reći da je u proseku ekipa Lećea šutirala na svaka dva minuta barem po jednom.

Šest šuteva bilo je u okvir gola, deset van, a pet je izblokirano od strane odbrane Sampdorije.

Jedino što je dobro u celoj priči jeste to što je Sampdorija primila samo jedan gol iz tog 21 šuta i to u 31. minutu preko Asana Sesaja.

Podsetimo, Stankovićev tim je zakucan na dnu tabele sa gotovo nikakvim šansama za opastanak u Seriji A.