VOJVODINA DOBILA DERBI ZA PETO MESTO! Novi Pazar za četiri minuta pao u Novom Sadu (FOTO)
Slavlje fudbalera Vojvodine, Foto: Starsport©

superliga srbije, 30. kolo

"Stara dama" na "Karađorđu" slavila i pobegla gostima

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Novi Pazar na "Karađorđu" sa 2:0 u 30. kolu Superlige Srbije.

Novosađani su na svom terenu tako dobili derbi za peto mesto i poslednje mesto koje vodi u kvalifikacije za evropska takmičenja naredne sezone.

Detalj sa utakmice Vojvodine i Novog Pazara
Detalj sa utakmice Vojvodine i Novog Pazarafoto: Starsport©

Naravno, nije sve matematički gotovo, ali izabranici Radoslava Bataka sada imaju četiri boda više od današnjih gostiju.

Utakmica je rešena za četiri minuta pošto je prvo pogodio Nikola Čumić u 47. minutu, a konačan rezultat je u 51. minutu postavio Uroš Nikolić.

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!