LOPTA ZAVRŠILA PORED STATIVE: Joviću malo falilo da bude heroj Fiorentine! (FOTO)
Luka Jović, Foto: Speed Media / Zuma Press / Profimedia

SERIJA A, 29. KOLO

Specija je odolela u Firenci, a bodove su takođe podelile i ekipe Udinezea i Monce

Objavljeno: 17:22h

Fudbaleri Fiorentine i Specije odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 29. kola italijanske Serije A.

Fiorentina je povela u 25. minutu autogolom Pšemislava Višneskog, a izjednačenje i bod Speciji doneo je M'Bala Nzola sedam minuta kasnije.

Srpski reprezentativci Luka Jović, Nikola Milenković i Aleksa Terzić susret su počeli sa klupe. Jović je u igru ušao u 81. minutu, ubrzo je imao i šansu, ali je lopta posle njegovog šuta završila pored stative.

Fiorentina će u narednom kolu dočekati Atalantu, dok će Specija ugostiti Lacio.

Udineze i Monca odigrali su nerešeno 2:2. Sandi Lovrić doneo je prednost Udinezeu u prvom poluvremenu, ali je Monca početkom drugog poluvremena preokrenula rezultat u svoju korist.

Ekipe su na kraju podelile bodove, pošto je izjednačenje Udinezeu doneo Beto sa penala u 92. minutu.

Fudbaleri Udinezea će u narednom kolu Serije A gostovati Romi, dok će Monca u goste Interu.