VOJVODINA DONEKLE OBRADOVALA PARTIZAN! Crno-belima olakšana borba za Ligu šampiona (FOTO)
Ifet Đakovac i Nikola Čumić na utakmici TSC-a i Vojvodine u Bačkoj Topoli, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 29. KOLO

TSC-u poništen gol za pobedu u devetom minutu nadoknade vremena u vojvođanskom derbiju. Slavlja Kragujevčana i Čukaričkog

Objavljeno: 19:28h

Fudbaleri Partizana pobedili su Voždovac sa 1:0 u 29. kolu Superlige Srbije i tako posle četiri vezane utakmice slavili kod kuće u nacionalnom prvenstvu.

Crno-beli će se do kraja sezone (još jedno regularno kolo i sedam u plej-ofu) boriti za drugu poziciju i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Detalj sa utakmice Partizana i Voždovca
Detalj sa utakmice Partizana i Voždovcafoto: Starsport©

Izabranike Igora Duljaja polovično mogu da raduju rezultati ostalih utakmica u domaćem šampionatu, a posebno onaj iz vojvođanskog derbija.

Istopljen je zaostatak za TSC-om na dva boda pošto su momci trenera Žarka Lazetića odigrali 1:1 sa Vojvodinom na TSC areni.

Detalj sa utakmice TSC-a i Vojvodine u Bačkoj Topoli
Detalj sa utakmice TSC-a i Vojvodine u Bačkoj Topolifoto: Starsport©

Domaćin je poveo u Bačkoj Topoli u 17. minutu golom Petra Ratkova na asistenciju Luke Ilića, a izjednačio je Uroš Nikolić u 90. minutu iz penala.

Aranđel Stojković dao je gol u devetom minutu nadoknade, ali je isti poništem timu iz Bačke Topole i usledila je podela bodova.

Sa druge strane, Čukarički je zadržao plus dva boda u odnosu na Partizan pošto je upisan trijumf u Ivanjici protiv Javora.

Dvostruki strelac bio je Muhamed Badamosi u 47. i 60. minutu, a šest minuta ranije na kratko je izjednačio Petar Gigić.

Duel dva Radnička dobio je kragujevački pošto je na "Čika Dači" bilo 1:0 protiv Nišlija golom Milutina Vidosavljevića na asistenciju Evandra u u 50. minutu.

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!