REFLEKS KAO MAČKA: Manojlovićeva odbrana jednom rukom 1 na 1 je Zvezdi donela pobedu u Novom Sadu! (VIDEO)

GOlman crveno-belih je heroj

Iako su crveno-beli u drugom poluvremenu postigli tri gola moglo bi se reći da je čuvar mreže u stvari pravi junak trijumfa

Crvena zvezda je napravila veliki preokret u drugom poluvremenu protiv Vojvodine nakon što je gubila 2:0 posle prvih 45 minuta.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Ipak, čini se da bi titulu junaka pobede šampiona Srbije trebalo najviše da ponese golman Filip Manojlović.

Nerealna priča Boaćija i Ruiza na poluvremenu, a onda potpuna neverica u Novom Sadu! (VIDEO)

Čuvar mreže crveno-belih iz Beograda je u nekoliko navrata spašavao svoj klub novog gola, a na kraju je upravo njegova reakcija i odbrana donela pobedu.

OSTAĆE DILEMA: Da li je Le Talek dirnuo loptu ili je Plavšić postigao evrogol? (VIDEO)

Nikola Trujić je u 81. minutu imao idealnu šansu da izjednači rezultat posle preokreta crveno-belih i odlično je šutirao, ali je pravovremeno izleteli Manojlović jednom rukom skinuo loptu.

Zaista reakcija u stilu najboljih svetskih golmana.

BONUS VIDEO: Srnić i Petković zovu igrače nazad na Sever posle 153. Večitog derbija!