PARTIZANU SE LOŠE PIŠE: Tim iz Humske tone dublje na tabeli!
Fudbaleri Partizana, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 28. KOLO

Čukarički je savladao kao gost ekipu Radničkog u Nišu sa 2:0 i sada je na trećem mestu

Objavljeno: 21:41h

Ekipa Čukaričkog je u Nišu odnela sva tri boda, pobedom nad Radničkim 2:0 u 28. kolu Superlige Srbije.

Pobedu timu sa Banovog brda je doneo Marko Docić golovima sa bele tačke.

Prvi penal je dosuđen u 21. minutu, a drugi u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu.

FK Čukarički, FK Radnički Niš

Čukarički je ovom pobedom stigao do 56. boda i tako je Partizan ostavio na četvrtom mestu na tabeli. Sa druge strane ekipa iz Niša je na 12. mestu sa 26 bodova i tako su ostali bez šanse da se nađu u plej-ofu.

U sledećem kolu Čukarički će igrati protiv Javora u Ivanjici, a Radnički će opet igrati u Nišu, ovoga puta protiv imenjaka iz Kragujevca.