SITI RAZBIO LIVERPUL! Salah naljutio "građane", lagani preokret na Eihadu (VIDEO)
Slavlje fudbalera Mančester sitija, Foto: EPA/ADAM VAUGHAN

PREMIJER LIGA, 29. KOLO

Gosti su poveli u 17. minutu, a potom je usledila dominacija domaćina

Fudbaleri Mančester sitija razbili su Liverpul sa 4:1 u 29. kolu Premijer lige.

Gosti su poveli posle kontre kada je pogodio Mohamed Salah u 17. minutu.

Deset minuta kasnije domaćin dolazi do izjednačenja kada je Džek Griliš probio po levoj strani.

Potom je poslao na drugu stranu nesebično do Hulijana Alvareza koji je ubacio loptu u mrežu.

Samo 65 sekundi od početka drugog poluvremena preokret i prednost koju donosi Kevin De Brujne.

Iskreirao je po levoj strani Rijad Marez koji je vratio loptu u srce kaznenog, a Belgijanac je bio neumoljiv.

Već u 53. minutu na Etihadu je stajalo 3:1 pošto je Ilkaj Gundogan pogodio posle odbitka i odrane golmana Alisona.

Konačan rezultat postavio je Džek Griliš u 74. minutu.