Azarova demonstracija brzine i Koštino koleno za Konteov miran san! (VIDEO)

Premijer liga, 27. kolo

Čelsi lagano preskočio prepreku u vidu Vest Hema
Objavljeno: 23:09h

Ne dozvoljava Čelsi protivnicima da mu uopše zaprete na tabeli Premijer lige, a tako je bilo i u ponedeljak uveče kada su "plavci" lako izašli na kraj sa Vest Hemom 2:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Vodeći tim u Engleskoj je stigao do vođstva u 25. minutu utakmice kada je Eden Azar pokazao koliko može da bude brz i posle sjajno izvedene kontre u saradnji sa Pedrom zatresao mrežu "čekićara".

PUČE KAO SA BUVLJAKA: Nismo očekivali da u Čelsiju štede na materijalu za dresove! (FOTO) (VIDEO)

Isti vremenski period bio je potreban gostima sa "Stamford bridža" da dupliraju svoje vođstvo, a to je učionio Dijego Košta svojim kolenom posle kornera u 50. minutu.

Počasni pogodak za Bilićev tim kada je sve već bilo gotovo, u drugom minutu sudijske nadoknade, je postigao Lancini.