E, ovo se zove dominacija! Las Palmas uništio godinu navijačima Osasune! (VIDEO)

primera, 26. kolo

Objavljeno: 23:05h

Fudbaleri Las Palmasa pobedili su Osasunu na svom stadionu sa 5:2, u 26. kolu Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Las Palmas je vodio pogotkom Hesea Rodrigesa u sedmom minutu, ali je Osasuna preokrenula do poluvremena, golovima Kenana Kodra u 31. i 37.

Domaćin je u drugom poluvremenu ipak opravdao ulogu favorita i sa četiri gola je preokrenuo rezultat i pobedio.

Marko Livaja je izjednačio u 55, a potom su Unai Garsija autogolom u 70, Roke Mesa u 76. i Hese u 87. minutu doneli pobedu Las Palmasu.

Las Palmas je 12. na tabeli sa 32 boda, dok je Osasuna ostala na poslednjem mestu španskog prvenstva sa samo 10.

U poslednjem meču dana Atletik je savladao Malagu na svom terenu sa 1:0.