SILNI SITI U POLUFINALU FA KUPA, PONIZILI I BURNLI - 6:0: Nemilosrdni Holand zamenjen posle novog HET-TRIKA!
Erling Holand, Foto: Andrew Yates / imago sportfotodienst / Profimedia

brutalni su

"Građani" izuzetno raspucani idu na pauzu zbog reprezentativnog fudbala

Objavljeno: 20:59h

Mančester Siti je izborio plasman u polufinale engleskog FA kupa ubedljivom pobedom na svom terenu nad Burnlijem - 6:0 (2:0).

"Građani" tako izuzetno raspucani idu na pauzu zbog reprezentativnog fudbala, jer su pre samo četiri dana sa 7:0 pobedili RB Lajpcig u revanš meču osmine finala Lige šampiona.

Opet je blistao Erling Holand koji je Nemcima dao rekordnih pet golova. Gol-mašina Pepa Gvardiole je ovoga puta dao tri gola, i to prva tri Sitija.

Načeo je goste u 32. minutu, duplirao prednost u 35, a het-trik je kompletirao u 59. nakon čega je zamenjen, inače ko zna dokle bi brojao...

Drugi napadač Mančestera je takođe blistao. Hulijan Alvares je dao golove u 62. i 73. minutu i asistriao Norvežaninu za njegov prvi. Kol Palmer je bio strelac u 70. minutu.