NAPOLI LAGANO ZAVRŠIO POSAO: Ajntraht u dva meča nije uspeo da postigne nijedan gol! (FOTO)
Detalj sa utakmice Napoli - Ajntraht Frankfurt, Foto: EPA/Ciro Fusco

ZASLUŽEN PROLAZAK DALJE

Dvostruki strelac na večerašnjem susretu bio je Viktor Osimen

Objavljeno: 02:02h

Fudbaleri Napolija plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona prvi put svojoj istoriji, pošto su u dvomeču savladali Ajntraht iz Frankfurta ukupnim rezultatom 5:0.

Posle 2:0 u prvom duelu u Frankfurtu, Napolitanci su pred svojim navijačima na dominantan način overili prolaz dalje pošto su pobedili sa 3:0.

Viktor Osimen je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena odlično reagovao posle centaršuta Politana i glavom zatresao mrežu Ajntrahta.

Svojim drugim golom na meču Osimen je u 53. minutu duplirao prednost Napolija. Konačan rezultat postavio je Pjotr Zjelinski golom iz penala u 64. minutu.

Do kraja meča, Napoli je kontrolisao igru, i bez većih poteškoća priveo meč kraju.