PETARDA ZVEZDE NA PROSLAVI ROĐENDANA! Novi Pazar se držao jedno poluvreme (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Crvene zvezde, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 26. KOLO

Po penal na obe strane, dva gola Marka Rakonjca za crveno-bele

Iznenadio je Miloš Milojević, trener Crvene zvezde sastavom protiv Novog Pazara, ali pobeda na Marakani za 78. rođendan kluba nije izostala.

Crveno-beli su slavili sa 5:1 u uzbudljivoj utakmici u 26. kolu Superlige Srbije, ali pre svega u prvom poluvremenu kada smo videli po penal na obe strane.

Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Novog Pazara
Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Novog Pazarafoto: Starsport©

Domaćin je poveo u 11. minutu prvencem Marka Rakonjca koji se najbolje snašao u gužvi posle kornera Gelora Kange.

U 25. minutu Andrija Majdevac je izjednačio sa penala, a prethodno je rukom Aleksandar Dragović blokirao centaršut.

Devet minuta kasnije šampion Srbije dolazi do nove prednosti pošto je Gelor Kanga bio precizan sa bele tačke jer je rukom igrao Periša Pešukić.

Poker golova usledio je u 77. minutu kada je Aleksandar Katai lobovao Lazara Slavkovića.

Petarda je pukla četiri minuta kasnije pošto se drugi put u strelce upisao Marko Rakonjac posle pomoći golmana Slavkovića od kojeg se lopta odbila u mrežu.