ARSENAL RAZBIO "SRPSKI" FULAM! Sautempton odličan na Old Trafordu, remi Vest Hema i Aston Vile (FOTO)
Slavlje fudbalera Arsenala, Foto: Mark Greenwood/IPS / Shutterstock Editorial / Profimedia

PREMIJER LIGA, 27. KOLO

Aleksandar i Saša Lukić odigrali celu utakmicu, Leandro Trosar upisao tri asistencije

Objavljeno: 19:07h

Manji londonski derbi između Fulama i Arsenala pripao je lideru koji posle 27. kola Premijer lige ima pet bodova više od Mančester sitija.

Detalj sa utakmice Fulama i Arsenala
Detalj sa utakmice Fulama i Arsenalafoto: Adam Davy / PA Images / Profimedia

Aleksandar Mitrović i Saša Lukić odigrali su celu utakmicu, a "tobdžije" su slavile sa 3:0 i pitanje pobednika bilo je rešeno u prvom poluvremenu.

Prvo je pogodio Gabrijel u 21, potom Martineli u 26. i kapiten Odegard u 45+2. minutu, a sve tri asistencije bile su delo Leandra Trosara.

Aleksandar Mitrović na utakmici Fulama i Arsenala
Aleksandar Mitrović na utakmici Fulama i Arsenalafoto: Nigel Keene / imago sportfotodienst / Profimedia

Mančester junajted kiksnuo je na Old Trafordu pošto je remizirao bez golova protiv Sautemptona, poslednjeg tima na tabeli nacionalnog prvenstva.

Sigurno da je "svecima" dosta pomoglo i to što je već u 34. minutu domaćin ostao sa igračem manje jer je Kazemiro dobio direktan crveni karton.

Detalj sa utakmice Mančester junajteda i Sautemptona
Detalj sa utakmice Mančester junajteda i Sautemptonafoto: Andrew Yates / Zuma Press / Profimedia

Remi je viđen i na susretu Vest Hema i Aston Vile - 1:1.

Detalj sa utakmice Vest Hema i Aston Vile
Detalj sa utakmice Vest Hema i Aston Vilefoto: Simon Dael / Shutterstock Editorial / Profimedia

Oli Votkins je u 17. minutu doneo vođstvo bivšem prvaku Evrope, a izjednačio je Said Benrama u 26. minutu iz penala.