LAZAREVIĆ HEROJ VOJVODINE: Odličan meč sa pet golova u Novom Sadu! (FOTO)
Detalj sa utakmice Vojvodina - Čukarički, Foto: Starsport©

superliga srbije, 26. kolo

Radnički je u Kragujevcu bio ubedljiv protiv Napretka 3:0

Objavljeno: 21:26h

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu ekipu Čukaričkog sa 3:2, u utakmici 26. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je posle prvog poluvremena imala vođstvo od 2:0 do kojeg je stigla golovima Dejan Zukića u petom i Uroša Nikolića u 14. minutu.

Čukarički je u nastavku stigao do izjednačenja, a strelci su bili Nemanja Tošić u 66. i Radovan Pankov u 72. minutu, da bi pobedu domaćem timu doneo Milan Lazarević deset minuta kasnije.

FK Vojvodina

Vojvodina će u narednom kolu gostovati Javoru, dok ekipu Čukaričkog očekuje meč na svom terenu protiv Voždovca.

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su u Kragujevcu ekipu Napretka sa 3:0.

Dvostruki strelac bio je Vasilije Đurić, u 12. i 69. minutu, a mrežu Napretka zatresao je i Miloš Vidović u 31. minutu.

Fudbaleri Radničkog 1923 će u narednom kolu domaćeg šampionata gostovati ekipi Mladost GAT, dok će Napredak dočekati Crvenu zvezdu.

U poslednjem meču koji je odigran u subotu fudbaleri Spartaka odigrali su u Subotici nerešeno 0:0 protiv ekipe Mladost GAT.