HLADAN TUŠ ZA INTER! Lautaro promašio penal, potpuno neočekivan poraz "neroazura"
Specija - Inter, Foto: Tano Pecoraro / LaPresse / Profimedia

au!

Deo velike pobede sin legendarnog asa

Objavljeno: 23:12h

Fudbaleri Specije pobedili su večeras na svom terenu milanski Inter sa 2:1, u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Inter je u 14. minutu imao priliku da povede, ali je udarac Lautara Martinesa sa penala odbranio golman domaće ekipe Bartlomej Drongovski.

Do prednosti je u 55. minutu došla Specija, a u strelce se upisao Danijel Maldini, sin legendarnog kapitena Milana Paola Maldinija.

Gosti su izjednačili u 83. minutu, nakon što je sa "bele tačke" bio siguran Romelu Lukaku, da bi pobedu Speciji sa penala doneo M'Bala Nzola u 87. minutu.

Inter na drugom mestu ima 50 bodova i za vodećim Napolijem, koji ima utakmicu manje, zaostaje 15 bodova.

Specija je prekinula seriju od sedam vezanih mečeva bez pobede i došla do drugog trijumfa ove godine.

Na tabeli Serije A Specija zauzima 17. mesto sa 24 boda.

Sledeći meč Inter igra na svom terenu protiv Juventusa, a Specija gostuje Sasuolu.