Partizan - Kolubara, Foto: Starsport

više nije izenađenje

Posle večitog derbija, izabranici Igora Duljaja poraženi i od Kolubare

Objavljeno: 20:35h

Fudbaleri Partizana su remizirali sa ekipom Kolubare na stadionu u Humskoj sa 1:1, u poslednjem meču 25. kola Superlige Srbije.

Nema kraja problemima za crno-bele ni posle odlaska Gordana Petrića, pa su ponovo prosuli bodove protiv totalnog autsajdera.

Crno-beli su u prvom međusobnom duelu, u septembru, protutnjali kroz Lazarevac i slavili rezultatom 5:1, a danas smo gledali potpuno drugačiju ekipu na terenu.

Nije bilo Rikarda Gomeša, a jedini gol za Partizan je dao Bibras Natho sa penala u uvodnim minutima meča.

Jedanaesterac je iznudio Kvinsi Menig, koji je probao da centrira i tom prilikom u ruku pogodio Andriju Radovanovića.

Nakon ovog gola, oko 20. minuta meča, Grobari su i napustili Južu tribinu i još jednom pokazali nezadovoljstvo.

Sa minimalnim rezultatom se otišlo na poluvreme, a gosti su osetili da je trenutak da mogu da iznenade favorite.

Do izjednačenja je došlo u 71. minutu, kada je Marko Mrkić savladao Popovića.

Kočović je prihvatio loptu u kaznenom prostoru, prosledio je u peterac, odakle Mrkiću nije bilo teško da zatrese mrežu rivala.

Pokušali su crno-beli da se konsolidiju, ali nije bilo prve akcije.