Barsa unakazila Sporting na veliki jubilej Lea Mesija! Neverovatan povratak Reala protiv Las Palmasa, Katai pocrveneo! (VIDEO)

primera 25. kolo

Barselona sigurna protiv Sportinga, dok je Real Madrid poražen na svom terenu od Las Palmasa

Navijači Real Madrida doživeli su dva šoka na Santijago Bernabeu.

Las Palmas je uspeo da osvoji bod pošto su odigrali 3:3 sa kraljevskim klubom, ali morao je mnogo više!

Sve je počelo lepo za domaći tim, pošto je Isko doneo prednost Realu u 8. minutu.

A onda je krenu pakao!

Najpre je Tanasu izjednačio, da bi Geret Bejl dobio crveni karton na startu drugog poluvremena.

Las Palmas je to maksimalno eksploatisao i preko Viere i Boatenga i činilo se stigao do sva tri boda, ali...

Kristijano Ronaldo je najpre uspeo da smanji rezultat u 89. minutu da bi samo minut kasnije postavio konačnih 3:3

Real i Barselona sada imaju isti broj bodova, ali klub iz Madrida ima utakmicu manje!