Brentford - Fulam, Foto: Nick Potts / PA Images / Profimedia

26. KOLO PREMIJER LIGE!

Nastavlja se serija Brentforda

Objavljeno: 23:12h

Fudbaleri Brentforda su savladali ekipu Fulama na domaćem terenu rezultatom 3:2, u okviru 26. kola Premijer lige.

Za Fulam je čitav meč odigrao Aleksandar Mitrović, dok je Saša Lukić počeo u startnih 11, ali je zamenjen u 75. minutu. Obojica su dobili po žuti karton.

Već u šestom minutu Itan Pinok je doveo "pčelice" u prednost nakon što se njegov udarac nesrećno odbio od Tima Rima u gol Fulama.

Fulam je do poluvremena izjednačio nakon što je Manor Solomon stigao do pete utakmice u nizu, odnosno četvrte u Premijer ligi, u kojoj se upisao u strelce.

U nastavku je Brentford stigao do dva gola, najpre preko Tonija koji je iskoristio jedandaesterac, a Jensen je u 85. minutu povisio na 3:1. Do kraja je Karlos Vinisijus postigao još jedan gol za Fulam u 99. minutu.

Brentford nakon ovog meča nastavlja svoju seriju nepobedivosti i trenutno su deveti pred duel sa Evertonom u Liverpulu. Fulam ostaje sa 39 bodova, a u narednom kolu dočekuju Arsenal.