JOVELJIĆ NASTAVIO GDE JE STAO: Bivši napadač Crvene zvezde rešeta u Americi! (VIDEO)
Dejan Joveljić (u sredini), Foto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

mls

Počela je nova sezona MLS-a

Nova sezona američkog MLS-a je počela, a srpski napadač Dejan Joveljić nastavio je u ritmu u kom je završio prethodnu.

Bivši špic Crvene zvezde postigao je gol u porazu Los Anđeles Galaksija od Dalasa - 1:3.

Posle dobre kombinacije u 35. minutu, lopta je stigla do Alvaresa na desnoj strani, a ovaj je na petercu pronašao Joveljića koji je dao vodeći gol na meču, i svoj prvi u sezoni.

Ipak, u drugom minutu nadoknade Alan Velasko donosi domaćem timu izjednačenje, a u drugom poluvremenu ekipa iz Teksasa stiže do potpunog preokreta golovima Žezusa Fereire.