ŠAMPIONSKI! Dugo će se pričati o Realovom potapanju Podmornice! (VIDEO)

primera, 24. kolo

Real je večeras možda osvojio i ključne bodove u borbi za titulu pošto ima bod i meč više od Barselone

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima ekipu Viljareala rezultatom 3:2 (0:0) u derbiju 24. kola Lige Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Viljareal je početkom drugog poluvremena poveo sa 2:0, ali je Real posle uspeo da preokrene i dođe do velike pobede. Viljareal je pružio možda jednu od najboljih partija ove sezone i još u prvom poluvremenu je zaslužio da postigne pogodak. Domaći su imali inicijativu, bili konkretniji, a šanse su propustili Mario Gaspar, Trigeros i Adrijan, a Kejlor Navas se istakao sa jednom odličnom intervencijom.

Real je bio prilično bezopasan, iako su napad posle četiri meseca predvodili Bejl, Benzema i Ronaldo. Real osim pojedinih pokušaja iz ne toliko izglednih pozicija, nije imao ozbiljnijih šansi, osim kada se Asenho povredio posle pokušaja glavom Karima Benzeme. U drugom delu igre, Viljareal je nastavio odličnu igru i na brzaka postigao dva pogotka za veliku prednost.