Nije li ovo protiv pravila? Milan slavio iz nepravilno izvedenog penala! Baka dvaput dirao loptu!? (VIDEO)

Šta vi kažete?

Kada se snimak pogleda iz više uglova, dolazi se do zaključka da je napadač rosonera zaista prekršio pravilo igre, i da je sudija trebalo da svira indirekt za Sasuolo

Tako vam je to u fudbalu!

Greška je sastavni deo igre. A, ovoga puta načinili su je i Karlos Baka i sudija, s tim što je Bakina nagrađena, a sudijina će se pamtiti po lošem.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

U 26. kolu Serije A, Milan je u gostima slavio nad Sasuolom sa 1:0, Lacio kod kuće nad Udinezeom istim rezultatom, dok je Kaljari sa 2:1 bio bolji u Krotoneu, a Kjevo je pobedio Peskaru rezultatom 2:0.

U prvoj utakmici dana, u podnevnom terminu, Palermo i Samp su podelili bodove - 1:1, a gol za izjednačenje Sampdorije postigao je Kvaljarela u 90. minutu.

Isti rezultat bio je i na meču Đenova - Bolonja, a interesantno, i drugi đenovljanski sastav je do remija došao u sam smiraj meča. Pogodak je postigao Olivije Nčam, koji je u 92. minutu ušao u igru.

No, glavni događaj dana za sada je sudijski kiks, tj, Bakin gol iz penala, koji je pao u 22. minutu utakmice Sasuolo - Milan. Kolumbijac se zaleteo, sapleo, dva puta dotakao loptu koja je na kraju završila u mreži, a arbitar to nije video, pa je gol priznao.

Da stvari po Zvezdinog dželata iz Lige Evrope budu još gore, Domeniko Berardi je svega deset minuta pre toga promašio jedanaesterac, koji je mogao njegov tim da dovede u prednost.