Postigao je treći het-trik u devet poslednjih utakmica!
Objavljeno: 16:32h

Totenhem je sa velikom lakoćom došao do pobede nad Stoukom, a glavni junak za to je Hari Kejn.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

On je još u prvom poluvremenu postigao het-trik i to do 37. minuta, pa je tako postavio podlogu za svoje saigrače kako bi došli do pobede od 4:0.

Engleski reprezentativac je ostvario het-trik u roku od 23 minuta u meču sa Stouk Sitijem u nedelju.

Njemu je to treći het-trik u 2017. godini u svim takmičenjima.

Kejn ima tek 23 godine, a ove sezone je postigao 23 gola na 26 mečeva u svim takmičenjima, 17. u Premijer ligi računajući ova tri.

Inače, postigao je i 100. gol u profesionalnoj karijeri, a bio mu je ovo treći het-trik na poslednjih deset utakmica.

Četvrti gol postigao je Dele Ali, a asistent je bio, pogađate - Hari Kejn.

Mislimo da je realno došlo vreme da mu legendarni Skorpionsi posvete pesmu "Here I am, rock you like a huricane", i da samo malo promene način na koji se piše ova poslednja reč :)