LACIO MOŽE I BEZ SERGEJA: Jovićeva Fiorentina odigrala samo nerešeno! (FOTO)
Luka Jović u akciji tokom utakmice između Fiorentine i Empolija, Foto: Massimo Paolone / LaPresse / Profimedia

serija a, 23. kolo

Veliki peh za tim iz Firence bila je povreda Nikole Milenkovića

Objavljeno: 18:41h

Fudbaleri Lacija pobedili su u gostima Salernitanu sa 2:0, u meču 23. kola italijanske Serije A.

Dvostruki strelac za Lacio bio je Ćiro Imobile u 60. i 69. minutu.

Gostujući sastav nastupio je bez Sergeja Milinković-Savića. Srpski reprezentativac ostao je van tima u poslednjem momentu, zbog stomačnog virusa.

U narednom kolu, Lacio će dočekati Sampdoriju, dok će Salernitana ugostiti Moncu.

U istom terminu, Fiorentina i Empoli su odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Empoli golom Nikola Kambianjija u 29. minutu, da bi izjednačenje Fiorentini doneo Artur Sabral pogotkom u 85. minutu.

Veliki peh za domaćine bila je povreda srpskog reprezentativca Nikole Milenkovića. Luka Jović je u nadoknadi prvog dela pokušao glavom da ugrozi gol protivnika, nije bio precizan, a teren je napustio u 70. minutu.

U sledećem kolu, Fiorentina će gostovati Veroni, dok će Empoli dočekati lidera na tabeli Napoli.