STANKOVIĆ BAŠ NIJE IMAO SREĆE: Sampdorija promašila penal, kazna stigla u poslednjim minutima meča! (FOTO)
Dejan Stanković, Foto: EPA/Luca Zennaro

nikako da mu krene

Bolonja je na kraju kao gost pobedila rezultatom 2:1

Objavljeno: 00:44h

Fudbaleri Bolonje pobedili su u gostima ekipu Sampdorije sa 2:1, u utakmici 23. kola italijanske Serije A.

Roberto Sorijano je u 27. minutu doveo Bolonju u vođstvo, a izjednačio je Abdelhamid Sabiri u 68. minutu sa penala, da bi pobedu gostujućem timu doneo Rikardo Orsolini pogotkom u 90. minutu.

Ekipa Dejana Stankovića je posle izjednačujućeg gola imala veliku šansu i da preokrene rezultat, ali Sabiri, posle uspšeno izvedenog prvog penala, nije bio siguran sa bele tačke u 71. minutu.

Fudbaleri Sampdorije će u narednom kolu Serije A gostovati Laciju, dok će Bolonja dočekati Inter.