Čelsi hita ka titulu, Luka Milivojević odličan u pobedi Palasa! (VIDEO)

premijer liga 22. kolo

Objavljeno: 21:22h

U subotu popodne odigrano je pet mečeva u okviru 26. kola Premijer lige.

Prvoplasirani Čelsi zabeležio je novu pobedu pošto je na svom terenu savladao Svonsi rezultatom 3:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Pobedu "plavcima" doneli su Fabregas, Pedro i Dijego Košta, dok je jedini gol za goste postigao Fernando Ljorente.

Novu pobedu, četvrtu u poslednjih šest kola, ostvario je Everton koji je rutinski nadigrao poslednjeplasirani Sanderlend 2:0, pogocima Gejea krajem prvog i Romelua Lukakua u finišu drugog poluvremena.

Nastupila su dvojica srpskih fudbalera. Nemanja Matić je bio rezerva u Čelsiju, a igrao je poslednjih 15 minuta umesto Pedra. Luka Milivojević je savršeno odradio svoj posao zadnjeg veznog u pobedi Palasa, dok Lazar Marković nije bio u sastavu Hala.