Zvezda sa pola gasa! Samo čudo je spasilo Bačku od velikog debakla! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 23. kolo

Objavljeno: 15:02h

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Bačku sa 3:0 u okviru 23. kola Superlige i sa nova tri boda obezbedeli su sebi miran san pred Večiti derbi.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Ekipa Miodraga Božović se nalazi na dobrom putu kada je u pitanju odbrana titule, ali ako želi da se na proleće okiti novim lovorikama, mora da nastavi da pobeđuje.

Crveno-beli su odigrali sjajno prvo poluvreme, stvarali su šanse i da je bilo malo više koncentracije u završnici rezultat bi bio daleko veći.

Ipak, da pobeda ne dođe u pitanje pobrinuo se Ričmond Boći koje je posle dve sjajne asistencije Kange postigao pogotke u 5. i 38. minutu.

Posao Zvezdi su olakšali Klisura i Macanović koji su isključeni u 52, odnosno 58. minutu.

Najlepši momenat meča se odigrao u 92. minutu kada je Luka Adžić akrobatskim makazicama zatresao mrežu Konovalova.

Sve dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lavj-blog!