JUVENTUS PREŽIVEO FIORENTINU! Vlahoviću poništen gol, a potom i "violi" (FOTO)
Slavlje fudbalera Juventusa, Foto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

SERIJA A, 22. KOLO

Dušan igrao 65 minuta, Kostić celu utakmicu, kod gostiju Milenković čitav meč, dok je Jović ušao u 66, a Terzić u 80. minutu

Fudbaleri Juventusa pobedili su Fiorentinu sa minimalnih 1:0 u 22. kolu Serije A golom Adrijena Rabioa na asistenciju Anhela Di Marije u 34. minutu.

Dušan Vlahović bio je strelac u 61. minutu ali mu je pogodak poništen posle intervencije iz VAR sobe, a napadač je izašao u 65. minutu utakmice.

Dušan Vlahović na utakmici Juventusa i Fiorentine
Dušan Vlahović na utakmici Juventusa i Fiorentinefoto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Gosti su došli do gola kada je pogodio Gaetano Kastrovili u 89. minutu, ali je usledila intervencija iz VAR sobe i poništen pogodak.

Drugi Srbin u redovima "stare dame", Filip Kostić igrao je ceo meč.

Đakomo Bonaventura na utakmici Juventusa i Fiorentine
Đakomo Bonaventura na utakmici Juventusa i Fiorentinefoto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Kod gostiju iz Firence, Nikola Milenković čitav duel je bio na terenu, Luka Jović ušao je u 66, a Aleksa Terzić u 80. minutu.