MONCA OSVOJILA BOLONJU! Remi Udinezea i Sasuola, asistencija Piksijeve želje (FOTO)
Slavlje fudbalera Monce, Foto: EPA/ELISABETTA BARACCHI

SERIJA a, 22. KOLO

Četiri gola za poluvreme na prvoj utakmici nedeljnog programa

Fudbaleri Monce nastavljaju sa dobrim partijama u Seriji A, a danas su u Bolonji savladali istoimenog domaćina sa 1:0 u 22. kolu.

Jedini strelac bio je Đulio Donati u 25. minutu utakmice.

Pre ove utakmice, u nedeljnom terminu odigran je još jedan meč na kojem smo videli četiri gola i rezultat od 2:2 u duelu Udinezea i Sasuola.

Domaćin je poveo u prvom minutu preko Udogija, a izjednačio je pet minuta kasnije Mateus Enrike.

Detalj sa utakmice Udinezea i Sasuola
Detalj sa utakmice Udinezea i Sasuolafoto: EPA/ALESSIO MARINI

U 28. minutu asistencija potencijalnog reprezentativca Srbije Lazara Samardžića i pogodak Slovenca Bijola.

Konačan rezultat i bod nero-verdima doneo je auto-golom Perez u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.