FAVORITI SIGURNI U NEMAČKOJ: Veljkovićev Verder nije uspeo da iznenadi ekipu iz Dortmunda! (FOTO)
Miloš Veljković na meču protiv Borusije iz Dortmunda, Foto: CARMEN JASPERSEN / AFP / Profimedia

BUNDESLIGA, 20. KOLO

Bajern je na svom terenu savladao Bohum sa 3:0

Objavljeno: 22:53h

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na svom terenu Bohum sa 3:0, u utakmici 20. kola Bundeslige.

Aktuelni prvaci Nemačke su poveli u 41. minutu golom kapitena Tomasa Milera. U drugom poluvremenu golove za Bajern postigli su Kingsli Koman u 64. i Serž Gnabri u 73. minutu iz penala.

Srpski fudbaler Erhan Mašović odigrao je ceo meč za Bohum.

Naredni meč Bajern igra na gostovanju protiv Borusije Menhengladbah, dok Bohum dočekuje Frajburg.

Borusija Dortmund je na gostovanju pobedila Verder iz Bremena sa 2:0.

Golove za gostujući tim postigli su mladi engleski fudbaler Džejmi Bajno-Gitens u 67. i Julijan Brant u 85. minutu. Za Verder je kao kapiten ceo meč odigrao srpski igrač Miloš Veljković. U sledećem kolu tim iz Dortmunda dočekuje Hertu, a Verder gostuje Ajntrahtu.

Fudbaleri Union Berlina pobedili su u gostima Lajpcig sa 2:1.

Poveo je domaći tim pogotkom Benjamina Henriša u 24. minutu. U nastavku je viđen preokret koji su golovima u 61. i 72. minutu režirali gostujući fudbaleri.

Prvo je Janik Haberer zatresao protivničku mrežu, a potom i Knohe koji je bio precizan iz jedanaesterca.

U narednom kolu, Union Berlin će dočekati Šalke, dok će Lajpcig gostovati Volfsburgu.