JUNAJTED JEDVA IŠČUPAO BOD NA OLD TRAFORDU! Lids vodio 2:0, pa POKLEKAO!
Junajted - Lids, Foto: Martin Rickett / PA Images / Profimedia

premijer liga!

Crveni đavoli ipak mogu da budu zadovoljni

Objavljeno: 23:14h

Fudbaleri Mančester junajteda su remizirali sa ekipom Lidsa 2:2, u odloženom meču 8. kola Premijer lige.

Uspeli su "crveni đavoli" da odvoje bod na "Old Trafordu", iako je Lids imao 2:0 već početkom drugog poluvremena.

Prvi šok za domaće je usledio posle samo minut igre kada je Bamford sjajno pronašao Njota koji je uspeo da prevari De Heu.

Napadali su "đavoli" u nastavku, ali na poluvreme se otišlo sa 1:0 za goste.

Na samom startu drugogo poluvremen, tačnije u 48. minutu, Samervil probija po krilu, šut se odbija od Varanea u gol i to je 2:0 za Lids.

Naravno, usledila je reakcija izabranika Ten Haga, Rašford glavom smanjuje na 2:1 posle asitencije Daloa.

U 70. minutu je stiglo izjednačenje! Sančo se odlično snašao posle centaršuta Šoa i postavio konačan rezultat 2:2.

Imao je Junajted nekoliko šansi za veliki preokret, ali nije im se dalo.