MEČ REŠEN U PRVIH 6 MINUTA! Dibala na identičan način "namestio" saigračima!
Paolo Dibala, Foto: EPA-EFE/ANGELO CARCONI

21. kolo serije a

Dve preslikane situacije, meč rešen već u prvom poluvremenu

Objavljeno: 23:10h

Fudbaleri Rome upisali su nova tri boda u 21. kolu italijanske Serije A pobedom nad Empolijem rezultatom 2:0 .

Meč na rimskom "Olimpiku" rešen je u uvodnih šest minuta kada je Roma postigla jedina dva pogotka na susretu.

Nedugo posle polaska sa centra Rožer Ibanjes je glavom posle kornera Paola Dibale zatresao mrežu gostiju.

Na gotovo identičan način je Tami Ejbraham u šestom minutu duplirao vođstvo "vučice".

Ponovo je Dibala izveo korner, a engleski reprezentativac bio najviši u skoku i to je bilo 2:0.

Ispostavilo se da je već tada postavljen i konačan rezultat utakmice, iako su do kraja poluvremena Ejbraham za Romu i Ebuehi za Empoli propuštali šanse za nove golove.

Empoli je ostao na 10. mestu sa 26 osvojenih bodova.

Fudbaleri Sasuola savladali su Atalantu rezultatom 1:0.

U 55. minutu je viđen odlučujući pogodak, Lorient je pogodio veoma efektno sa ivice kaznenog prostora i rešio ovaj susret. Ali je bio ključni crveni karton koji je dobio Mele u 30. minutu.