BENOV MAESTRALNI PRVENAC NA KIPRU! Savršeni slobodnjak i overa pobede Milojevićevog tima (VIDEO)
Vladan Milojević i El Fardu Ben, Foto: Beta/Branislav Božić

BRAVO MAJSTORE

Najbolji stranac u istoriji Crvene zvezde pogodio sa ivice kaznenog prostora u 90. minutu

Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben upisao je prvenac u dresu APOEL-a u pobedi nad Apolonom iz Limasola od 3:1 u Nikoziji.

Najuspešniji stranac u istoriji crveno-belih pogodio je iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora u 90. minutu i overio trijumf tima Vladana Milojevića.

Srpski golman Aleksandar Jovanović paradom je ulepšao pogodak ofanzivcu kome je ovo bio treći meč na Kipru, ali prvi da je odigrao celu utakmicu.