SJAJNO!

Srpski okršaj u Seriji A

Objavljeno: 22:53h

Fudbaleri Udinezea i Verone su remizirali u okviru 20. kola Serije A, a srpski fudbaleri su imali zapažen učinak.

Srpski reprezentativac Darko Lazović je nastavio sa sjajnim partijama i bio najzaslužniji što je njegov tim poveo sa 1:0 već u 4. minutu meča.

Lazović imao dosta sreće prilikom šuta sa distance.

Lopta je zakačila nekog u odbrani crno-belih, podigla se dovoljno toliko da prevari golmana Silvestrija i uz pomoć prečke završi u mreži.

Nije vođstvo Verone nešto dugo trajalo, jer je potencijalni reprezentativac Srbije Lazar Samardžić poravnao rezultat u 22. minutu.

U drugom poluvremenu, mreže su mirovale. Udineze je trenutno 7. u Seriji A, dok je Verona u crvenoj zoni.