ARSENAL ŠOKIRAO JUNAJTED U 89. MINUTU: Nketija heroj, titula je sve bliže!
Arsenal - Junajted, Foto: EPA-EFE/Andy Rain

21. kolo premijer lige

Sjajan meč u Londonu

Objavljeno: 19:42h

Fudbaleri Arsenala su posle preokreta savladali Mančester junajted sa 3:2, u okviru 21. kola Premijer lige.

Bio je to spektakularan meč koji je obilovao sjajnim golovima i uzbuđenjima.

Prvi gol je viđen u 17. minutu kada je Markus Rašford udarcem sa 25 metara savladao Remzdejla.

Prvo je dobro primio loptu, potom je driblingom izbacio Partija, a zatim je snažnim udarcem poslao loptu iza leđa golmana.

Ipak, radost Junajteda nije dugo trajala, pošto je Edi Nketija u 24. minutu bio na pravom mestu i glavom pogodio za 1:1.

FK Arsenal, FK Mančester junajted, Premijer liga

Potpuni preokret je doneo Saka na startu drugog poluvremena, i to golčinom sa više od dvadeset metara.

Prednost Arsenala Nije dugo trajala, samo šest minuta kasnije, Lisandro Martines je pronašao put do mreže za 2:2.

Heroj meča je defeinitivno bio Nketija koji je postigao drugi pogodak na meču u 89. minutu. Zinčenko je centrirao do Edegora koji je šutirao, a na pravom mestu se našao Nketija koji je ponovo smestio loptu iza leđa De Hee.