LACIO KONAČNO POBEDIO! Sergej ponovo u CENTRU PAŽNJE, Sasuolo skupo koštale greške!
Fudbaleri Lacija, Foto: EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

18. KOLO SERIJE A

Srpski reprezentativac odigrao svih 90 minuta

Objavljeno: 15:05h

Fudbaleri Lacija su u 18. kolu Serije A slavili kao gosti prostiv Sasuola sa 2:0, što im je prva pobeda ove godine.

Reprezentativac Srbije Sergej Milinković Savić i dao je veliki doprinos trijumfu svom tima.

U finišu prvog poluvremena sudija je posle konsultacije sa VAR studiom odlučio da dosudi penal za Lacio.

Milinković Savić je trebalo samo glavom da ubaci loptu u mrežu, ali je igrač Sasuola bukvalno rukom odbranio i dileme nije bilo.

Matija Zakanji je bio neumoljiv i doneo vođstvo smo timu.

U drugom poluvremenu gotovo da nije bilo pravih šansi, a Lacio je pobedu overio u nadoknadi vremena.

Grešku odbrane Sasuola, kaznio je Felipe Anderson kom nije bilo teško da zaobiđe i golmana i iz blizine pogodi za 0:2.

Ovo je jako bitna pobeda za tim Mauricija Sarija koji nije imao uspeha u prethodna tri meča.