JUNAJTED ZA SAMO PET MINUTA OKRENUO SITI: Crveni đavoli stigli velikog rivala na tabeli, a ni Arsenal nije daleko!
Fudbaleri Mančester junajteda, Foto: EPA/Adam Vaughan

premijer liga

Junajted posle ove pobede ima 38 bodova

Objavljeno: 15:31h

Duel između Mančester junajteda i Mančester sitija je završen pobedom crvenih đavola rezultatom 2:1.

Ovaj derbi grada Mančestera nije nam pružio spektakl kakav smo očekivali, jer smo pogotovo u prvom poluvremenu gledali skromnu utakmicu, bez mnogo prilika.

Drugi deo je bio sadržajniji, Siti je prvi zadao udarac jer je u 60. minutu, posle sjajne akcije loptu u mrežu glavom sproveo Džek Griliš.

Odgovorio je Junajted u 78. minutu kada je Bruno Fernandeš izjednačio rezultat. Gol je prvobitno bio poništen,da bi sudija Stjuart Atvel posle komunikacije sa linijskim sudijom ipak priznao.

FK Mančester junajted, Kazemiro

Totalni preokret smo videli za svega pet minuta. Odlično se u kaznenom prostoru Sitija snašao Garnaćo, koji je sjajno asistirao ka Markusu Rašfordu, a napadač crvenih đavola se oslobodio svog čuvara i pogodio za 2:1.

Junajted posle ove pobede ima 38 bodova, što je samo jedan bod manje od Sitija i pet manje od Arsenala koji je na prvom mestu.