ČUDO U MONCI: Crveno-beli otkinuli bod Interu u 93. minutu (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Monca, Foto: EPA/ROBERTO BREGANI

serija A, 17. kolo

Klub koji vodi legendarni funkcionerski tandem iz Milana, Silvio Berluskoni i Adrijano Galijani mogao je da dođe i do pobede u petom minutu nadoknade

Objavljeno: 22:59h

Fudbaleri Monce izjednačili su na 2:2 protiv Intera u 93. minutu kod kuće, a mogli su i da pobede u petom minutu nadoknade vremena u 17. kolu Serije A!

Prva ludnica viđena je u 10. minutu kada je pogodio Mateo Darmijan, a odmah u narednom napadu izjednačio je vezista domaćina Patrik Ćurija.

Detalj sa utakmice Monce i Intera
Detalj sa utakmice Monce i Interafoto: EPA/ROBERTO BREGANI

Lautaro Martinez doneo je prednost nero-azurima u 22. minutu, a kada se činilo da će tri boda otići za Milano, dogodilo se čudo!

Centaršut je uputio strelac gola Ćurija, a u skoku su bili Luka Kaldirola iDenzel Damfris i pogodok je pripisan kao autogol Holanđanina.

Dva minuta kasnije Mateo Pesina, kapiten crveno-belih izveo je korner, a pomenuti Luka Kaldirola gađao je glavom pravo u Andrea Onanu.

Klub koji vodi legendarni funkcionerski tandem iz Milana, Silvio Berluskoni i Adrijano Galijani prva je ekipa koja je remizirala sa Interom ove sezone.